.::Rebirth Cabal Online::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cabal Online Private Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Necromancy's Application

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Necromancy




Posts : 2
Join date : 2009-11-02

Necromancy's Application Empty
PostSubject: Necromancy's Application   Necromancy's Application I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:39 am

Topic Subj: Necromancy's Application
Topic Desc: anything
Your Real Name: Cristi
Age: 18
Gender: Male
Location: Romania
How long have you been playing cabal online?
Answer: 2 years
Have you ever been a GA before? If so, how many people were on the server you GA'd for?
Answer: No.. pe server erau multi oameni .. cam 300-400 cred
Which languages can you fluently speak?
Answer: English, French, Spanish
Why do you want to be a GA?*
Answer: Vreau sa fiu GA pt ca ar fi misto .. si sa reportez hackeri si "sa asigur ordinea publica" ... nu. acum serios.. vreau sa fiu GA sa reportez hackerii si sa am grija sa nu injure lumea... noroc xD
Back to top Go down
4l3x3y

4l3x3y


Posts : 4
Join date : 2009-11-01

Necromancy's Application Empty
PostSubject: Re: Necromancy's Application   Necromancy's Application I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 9:40 am

Have you ever been a GA before? If so, how many people were on the server you GA'd for?
Answer: No.. pe server erau multi oameni .. cam 300-400 cred



Ce inseamna asta !? Cica nu nu ai fost...dar cica erau 300-400 crezi Neutral daca intelege cineva explicatimi. Va rog!
Back to top Go down
GADarkyDarkness

GADarkyDarkness


Posts : 6
Join date : 2009-11-01
Age : 28
Location : Romania-Zalau

Necromancy's Application Empty
PostSubject: Greseala de exprimare...   Necromancy's Application I_icon_minitimeTue Nov 03, 2009 8:42 am

Pai Necro a citit intrebarea si a crezut ca se refera la cati playeri au fost pe server.Si a raspuns ca nu a mai fost GA inainte si ca pe server erau 300-400.4l3x3y Necro sa referit la cati playeri erau pe server a tradus gresit intrebarea o greseala minora...
lol! Dar intrebarea a 2 a se refera ca daca a fost GA si inainte la cati playeri a fost el GA.Cam complicat dar sper sa intelegeti. Arrow











Regards:[GA]Darky bounce bounce
Back to top Go down
scanblu

scanblu


Posts : 37
Join date : 2009-11-01
Location : Galati

Necromancy's Application Empty
PostSubject: Re: Necromancy's Application   Necromancy's Application I_icon_minitimeTue Nov 03, 2009 8:48 am

dap multi am facut greseala asta dar partea a 2 ca nu se mai fac recrutari stafful o sa fie mic
Back to top Go down
Necromancy




Posts : 2
Join date : 2009-11-02

Necromancy's Application Empty
PostSubject: Re: Necromancy's Application   Necromancy's Application I_icon_minitimeTue Nov 03, 2009 11:15 am

exact asta am vrut sa zic.. nam fost GA ..

insa serverul era destul de maricel .. 300 - 400 playeri ...

pacat sa nu se mai fac recrutari .. as vreau si eu tare mult ca imi place cabal si vreau sa ajut si eu sa fac parte din staff ..

ar fi mega tare .. oricum eu abia astept sa se deschida serverul :X:X
Back to top Go down
Sponsored content





Necromancy's Application Empty
PostSubject: Re: Necromancy's Application   Necromancy's Application I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Necromancy's Application
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» GA Application Example
» cryz0r-'s Application
» Clark Application....
» Senkone G.A application
» Azumy Application

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.::Rebirth Cabal Online::. :: GameAdvisor :: GA Application-
Jump to: