.::Rebirth Cabal Online::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cabal Online Private Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el

Go down 
4 posters
AuthorMessage
scanblu

scanblu


Posts : 37
Join date : 2009-11-01
Location : Galati

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 4:52 am

ce ati vrea voi sa aveti in acest servar de cabal sa auzim propunerile
Back to top Go down
rykelme




Posts : 5
Join date : 2009-11-01

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Iteme noi la magazine   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 6:05 am

Ar fi misto dak ar fi iteme noi la magazine ..
Back to top Go down
AleXuzzU09




Posts : 1
Join date : 2009-11-02

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Re: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 6:12 am

ar fi misto ca in pf sa pice iteme 3 sloturi ,uchh,fchh,la bosi sa pice bike rw3,epaulet+8,slot extender Very Happy
Back to top Go down
MusicAddicted
GameMaster
MusicAddicted


Posts : 6
Join date : 2009-10-30
Age : 32
Location : Romania

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Re: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 6:12 am

ar fi frumos daca lar putea face Ep.3(mult prea greu) ....^_^ Ma rog... sper sa scapam de bug uri ....de preferat un drop mai mic la alz , ar mai fi frumos un sv de pk ^_^ si unu hardcore. Cel mai important lucru...sa fie deschis non stop makar in weekenduri
Back to top Go down
scanblu

scanblu


Posts : 37
Join date : 2009-11-01
Location : Galati

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Re: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 6:17 am

pt ca acest servar sa rezista trebuie donati deci daca avem donati vom rezista si vom putea face toti ce doriti dar asa cu seturi mitril si alte chesti se va duce repede in maxim o luna servarul deci eu sper ca rateurile sa fie EXP 500 X ALZ 50X 2 slot drop item UCH high rate to upgade ( din prima pana la +6 )


Last edited by scanblu on Mon Nov 02, 2009 6:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
MusicAddicted
GameMaster
MusicAddicted


Posts : 6
Join date : 2009-10-30
Age : 32
Location : Romania

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Re: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 6:23 am

Eu zic ca este mai bine un upg.rate mai mic....altfel va fi prea usor. pana la +4 ar trb rate 100% la +5 sa fie 75%uch\100%ech , +6 50%uch si ech 65% iar cu +7 sa fie mai greu 40% uch si 50% ech ....sau cv de genu ....
Back to top Go down
scanblu

scanblu


Posts : 37
Join date : 2009-11-01
Location : Galati

Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Re: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitimeMon Nov 02, 2009 6:33 am

da asa speram sa fie in curand avabile si un item shop prin donation ca sa tina servarul da oricum serv va fi facut in engleza pt a putea intra si alti de alta nationalitate
Back to top Go down
Sponsored content





Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el Empty
PostSubject: Re: Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el   Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Care asteapta acest servar si ce spera sa gaseasca in el
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ACEST VA FI UN POST PT CARE GA sau GM vor fi dati fara
» acest topic sa inchis de mult nu mai postati degeaba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.::Rebirth Cabal Online::. :: General Topic :: General Off-Topic-
Jump to: